Video bulunamadı.


DOKUNMATİK SU TASARRUF CİHAZI

Dokunarak Suyun Akışını Durdurabilirsiniz!... Özel süzgeçleriyle hava karışımı sağlayan tasarımı su ve enerjiden %70 e varan tasarruf sağlar. İç ve dış süzgeçleri bakteri barındırmaz, erimez, paslanmaz ve oksitlenmez.

  • Özel süzgeçleriyle hava karışımı sağlayan tasarımı su ve enerjiden %70 e varan tasarruf sağlar.Açıklamalar

Dokunarak Suyun Akışını Durdurabilirsiniz!..

Özel süzgeçleriyle hava karışımı sağlayan tasarımı su ve enerjiden %70 e varan tasarruf sağlar.

İç ve dış süzgeçleri bakteri barındırmaz, erimez, paslanmaz ve oksitlenmez.

Dış aksamı 280 derece ısıya dayanıklıdır.

Suyun debisini azaltır, hızını arttırır ve suyu sıçratmaz.

Süzgeçlerin temizlenmesi mümkündür.

Dakikada 8 litre su harcar.

El değmeden suyunuzu hijyenik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.

Dokunmatik su tasarruf cihazı sayesinde suyunuzun boşa akmasına engel olursunuz.

Teknik Özellikleri

Teknik Özellikleri Dış Yüzükler.......................Pirinç Galvaniz krom kaplama Dişler ..................................................Pirinç Galvaniz krom kaplama İç kartuş..............................................................(PP)Polipropilen Süzgeçler(alt ve üst Szgç)..........................................(PP)Polipropilen Tasarruf...............................................Ürün min 0.5 – 1 Bar Aralığından itibaren sabitlenen Akış Miktarı 6 ila 8 LT/dk Contalar.......................................................KTW (Plastik . Çeşme suyu )onaylı EDPM Bağlantı Aparatları.............................................................1-M 22/F Krom bağlantı aparatı
***Ön Sipariş: Tüm ürünleri Kadıköy Showroom'umuzda görebilirsiniz. Bu üründen hemen istiyorsanız ön sipariş vermek için bizimle iletişime geçin.Copyright © 2010, EMG Teknoloji - www.emgteknoloji.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır.