Video bulunamadı.

ECOMAG YIKAMA TOPU

Ev ve Sanayi tipi çamaşır ve bulaşık Makinelerinde kullanılabilen, Çamaşır makinesinde çamaşırın içerisine, Bulaşık makinesinde bulaşık sepetinin bardak ve ya porselen tabaklarının olduğu yere yerleştirilir...

 • Kireç çözücü kimyasalların tamamından % 100
 • Deterjan, yumuşatıcı, parlatıcılardan % 50-70
 • Enerjiden %40'a varan gerçek tasarruf sağlar.


Açıklamalar

Ev ve Sanayi tipi çamaşır ve bulaşık Makinelerinde kullanılabilen Çamaşır makinesinde çamaşırın içerisine Bulaşık makinesinde bulaşık sepetinin bardak ve ya porselen tabaklarının olduğu yere yerleştirilen "Ecomag Kireç önleyici yıkama topu" Kireç çözücü kimyasalların tamamından % 100 Deterjan,yumuşatıcı,parlatıcılardan % 50-70 varan (Suyun sertlik derecesine göre ) Enerjiden %40 Varan, Gerçek tasarruf sağlar.

Gizli Tehlike: KİREÇ TAŞI
Musluklarımızdan akan suyun içinde Birçok mineral vardır bunlardan Kalsiyum (Ca) Magnezyum (Mg) Demir (Fe)Bikarbonat (2HCO) iyonlarda mevcuttur. Su hareket kazandığı andan itibaren Kalsiyum ve Bikarbonat iyonları birleşerek Kalsiyum karbonat (CaCo) oluşur Halk dilinde "Kireçtaşı" dediğimiz bilimsel olarak "çökelme" oluşur. CA + 2HCO = CACO + HO + (CO)

Ecomag Yıkama topu, Manyetik impuls kontrolü ve programlanmış bio manyetik dalgalar yayar (Bio manyetik informasyonlar devir eder) bu fiziksel ıslaklık suda bulunan kireci oluşturan iyonları (Kalsiyum karbonat) ve diğer mineral moleküllerini kuvvetlice etkileyerek manyetik güç yükler.


Fiziksel eylemden geçen iyon ve Mineraller (sertleşmeye sebep olan) aldıkları manyetik güçle kristal çekirdekleşme doğrultusunda kuvvetlice parçalanarak çok küçük yuvarlak dilimlere ayrılırlar, ters tepkimeden aldıkları manyetik güç bir birini itmelerini tetikler, Özellikle Çökelmeyi (Kireçtaşını ) oluşturan ''(CA ) (2HCO) Kalsiyum bikarbonat iyonu ,yapışma ve birleşme özelliklerini tamamen kaybederler . böylece Suyun Yıkama gücü mükemmel bir şekilde artar.

Suyun yapısı bu fiziksel etkinlikle değişime uğrar minerallerin suda yarattığı üst düzey gerginliği azalır. Böylece kireç ve kir parçalarını yapıştıkları yerden çözme gücü yüksek olan yumuşak su elde edilir.


Avantajları
 • Suyun temizleme gücü arttığından dolayı önceden kullandığımız deterjan ,yumuşatıcı ve parlatıcılardan suyun sertlik derecesine göre %50-70 arası tasarruf sağlar.
 • Bulaşık Makinesinde tuz kullanmaya gerek yok
 • Kireç çözücü-önleyici kimyasal maddeleri kullanmayın.
 • Makinelerin rezistansını kireçten koruyarak ısı iletimini kolaylaştırır, makinenizin iç aksamındaki hareket eden parçalar kireçlenmeyeceğinden dolayı makineniz daha uzun ömürlü olacaktır, ayrıca enerjiden %40 varan Tasarruf sağlar.
 • Makinenizin rezistans ,motor ve diğer hareket eden aksamında ve çamaşır liflerinin arasında birikmiş kireçtaşlarını ''ters tepkime'' yoluyla 5-10 yıkamadan sonra çözer.
 • Beyazlarınızı yüksek ısı yerine en düşük ısıda yıkayarak (Örn.90' yerine 40' yıkanmalı )yıpranmalarını önleyebileceğiniz gibi enerjiden tasarruf sağlamış olacaksınız.
 • Ecomag Yıkama Topu ile Beyazlarınız daha beyaz renkliler daha renkli olur. Bardaklarınız tabaklarınız ilk günki gibi parlak olacaktır.
 • Günümüzde Birçok dermatolojik hastalıklara ve çevre kirliliğine neden olan kimyasalları kullanmayarak sağlığımızı ve çevremizi koruyacağız.
 • Ecomag Yıkama Topu sağlamış olduğu tasarrufla Sağlığınızın , çevrenizin ve cebinizin dostudur


Kullanım Adetleri
 • EV Tipi Çamaşır ve Bulaşık Makinesinde 1-Adet
 • SANAYİ Tipi Çamaşır Makinesinde Her 5 Kg İçin 1 Yıkama Topu (Örn; 20 Kg Makinede 4 Adet)
 • Sanayi Tipi Bulaşık makinesinde;
 • 1000 Tabaka kadar 6 –Adet ( 3 Adeti su haznesine 3 adeti sele içine konur.) 1001 tabak ve yukarısı için ise 12-Adet (6-Adeti su haznesine 6- Adeti sele içine konur. )


Teknik Bilgi

Yıkama Topu Hacim : 6 Cm

Dış Kaplama sofprene –Forprene (V826-601) 2002/95/EC RoHS belgeli

(sürtünmeye ve kimyasallar karşı dayanıklıdır Erimez paslanmaz Bakteri ve pis koku barındırmaz.

Sofprene-Forprene Gemi Kauçuk aksamı ve dalgıç elbiselerinde kullanılır)

Renk : Yeşil-Mavi ve Turuncu

Koku : Sade-Mimoza-Vanilya –Gül ve Hindistan cevizi

Manyetik: Ecomag özel kaos gücü olan ters tepkimeye uygun 2 adet seramik manyetik diskten oluşur.


Manyetik yıkama topunu TV, Bilgisayar,DVD gibi elektronik cihazlardan uzak tutunuz.
***Ön Sipariş: Tüm ürünleri Kadıköy Showroom'umuzda görebilirsiniz. Bu üründen hemen istiyorsanız ön sipariş vermek için bizimle iletişime geçin.Copyright © 2010, EMG Teknoloji - www.emgteknoloji.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır.